Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rady jak hrat bitefight

1. Pokud budeš lovit po 10ti minutách lampu můžeš potkat zcela bežně,

 ale když budeš lovit po 30ti minutách i více tak ji nepotkáš...

(údajně to moc nefunguje,ale z 95% ano)

 2. Otázka: jak to je s těma levelama, já četl že čím vyšší je level tím větší je šance na vítězství.. to je procentuálně?
Odpověď: všechno se to počítá z levelu, statu, eqipu a skrýše a pak až rozhoduje random (procentualní šance)


3. Otázka: Jak a kdy funguje pokladnice?
Odpověď: Kniha funguje jen když útočíš,Gargoyle jen když se bráníš a pokladnice ti funguje furt...jestli útočíš nebo se bráníš.

...někde se psalo že výdrž určuje kolik zdraví se ti vrátí za hodinu... a kouzlo osobnosti že určuje kolik toho nalovíš třeba v metropoli nebo ve městě... kouzlo osobnosti neurčuje kam půjdeš ale když půjdeš třeba do metropole a budeš mít vysoký kouzlo osobnosti tak třeba místo 500l krve/kg masa nalovíš třeba 650l krve/kg masa... takhle by to mělo bejt...


CO OVLIVŇUJÍ STATY:

Síla:
Určuje kolik zranění způsobuješ, POKUD jsi schopný zasáhnout soupeře. (Pokud je jeho vlastnost Odolnost vysoká, způsobíš menší zranění)

O
brana:
Určuje jak dobře jsi schopný vykrýt nebo uhnout soupeřovu útoku(Pokud je soupeřova vlastnost Dovednost vysoká, zasáhne tě častěji)

Dovednost (Sikovnost):
Určuje jak často zasáhneš protivníka (Pokud je jeho vlastnost Obrana vysoká, je méně pravděpodobné, že se ti to podaří)

Výdrž:
Určuje jak mnoho zranění utrpíš, pokud jsi zasažen nepřítelem(Pokud je soupeřova vlastnost Síla vysoká, bude zranění vyšší)

Obratnost (Kouzlo osobnosti):
Obratnost určuje jak je pravděpodobné, že najdeš svého soupeře při lovu a také ovlivňuje jeho obranný bonus. (Pokud je jeho Útočiště velké a tvá obratnost nízká, nemůžeš ho najít a on získá velký obranný bonus - platí pouze pokud je tvůj soupeř v útočišti)Rady pro BF

 

Nemá smysl naříkat, když prohrajete statově vyhranou bitvu. Příště třeba zase porazíte mnohem silnějšího vlka, tak co...
Jasně, statama zvyšuje šanci, že vyhrajete. Ale nikdy to není stopro. Teda, jasně, že je - když bude level 10 útočit na zrovna zaregistrovanýho level 1 :-)

1. Určitě lovte
zásadně po 10 minutách! Nemá smysl lovit po delších úsecích - přicházíte tak zbytečně o kořist. Po 10 minutách máte 12 šancí (za 2 hodiny). Stává se klidně, že dáte lovit za celé 2 hodiny a máte prd.

2. Pokud jste útočili
nebo na vás bylo útočeno, jste hodinu krytí - nikdo na vás nemůže útočit. Takže není problém to udělat tak, že sejmete nějakého slabého vlka, pak dáte 4x lov po 10 minutách a zase dokola. Vyžaduje to sice být online, ale nikdo vám nemůže ty peníze sebrat.

3. Nikdy nehledám vlky přes hledání vlkodlaků!
Vyhledám si vlka v highscore tak že si seřadim klany a podle toho utočim postupně až oškubu celej klan. Každopádně se snažím útočit na NIŽŠÍ levely. Není to srabárna, takovej je prostě zákon divočiny. EXPy totiž získávám hlavně z lovů lidí. Je zbytečný se hnát dopředu za levelama, když budu mít slabé staty.

4. Expy za útoky:
pokud útčím na slabší level, nedostanu nic. Za stejný level mám 1 exp, za vyšší level 2 expy. Proto útočím na slabší levely. Jedině pokud vím, že budu online déle a chci levelovat, jdu na vlka se silnějším levelem - samozřejmě podle ručního výběru.
Proč bych měl chtít rychle levelovat? Abych měl zlato - za každý level se vám zvýší životní energie + dostanete nějaké zlato. Navíc, podle levelů (je to odstupňováno různě) dostáváte víc za práci na hřbitově (vždycky dvojnásobek).

5. SKRÝŠ.
Na fóru se o ní dočtete spoustu domněnek a bludů.  Skrýš funguje jako vaše ochrana před útoky slídicích vlkodlaků pokud jste na lovu anebo pokud jste na hřbitově vaše skrýš je opuštěná a tak je vám dobrá k hlídání akorát tak vaší truhly se zlatem. Přes noc (kdy se většinou nechává pracovat 8 hodin na hřbitově) skrýš nefunguje.

upgradem sídla skrýše zvyšujete počet předmětů, které smíte nosit, což je potřeba.
Odhaduju, že to tady funguje tak, že každý level sídla přidá +1 do obrany a každý level zdi taktéž.

6.
Samozřejmě můžete mít v jednu chvíli aktivní jen jednu zbraň (helmu, brnění). Můžete jich mít víc u sebe, ale kativní je vždy jen jedna - ta se započítává.

7. 
Na pozdějších levelech (když už jsou předměty docela drahý) se asi vyplatí starý předmět hned neprodávat, ale nechat si ho. Je to vlastně taková pokladnička, kterou vám nikdo nevezme. A až našetříte dost peněz, prodáte, co potřebujete a hnedle máte na novou zbraň. Většinou (na MG) nebylo možné šetřit peníze déle než 1 den. Takže to, co nebylo vyděláno za den, muselo se utratit. Tady to (alespoň ze začátku) bude asi mírnější...

 

 

 

Důležitá pravidla pro hru

 

§5 Agrese
I Definice/Omezení
Více jak 5 útoků na jednoho hráče za 24 hodin je hodnoceno jako agrese a nebude tolerována. Následkem je ban na 7 dní
Oznámení: Přečtěte si téma o agresi a podvádění dříve, než z toho někoho nařknete.

 

III Klanová bitva (Clan war)
Pravidlo o agresi může být porušeno pouze v těchto případech:
1) Oba klany musí souhlasit s tím, že se bude hrát bez pravidla o agresi. (rozhodnou vůdci klanů)
2) Oba vůdci klanů musí informovat adminy, zasláním soukromé zprávy: Merlin, a sdělit jim na jakém serveru bude clan war probíhat, nebo založením diplomatického tématu ve fóru serveru. (je lepší clan war oznámit oběma způsoby)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Steep Blood Stress and Basic nature Disorder

(Aridepepob, 8. 10. 2018 8:06)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-un-par-jour/

Blood pressure chart

(Ainhabbant, 29. 7. 2018 23:02)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-black/

hh

(nu, 23. 9. 2010 18:43)

dobrý ne na ten lvl ?http://s5.bitefight.cz/user/bite/135112

hh

(nu, 23. 9. 2010 18:43)

dobrý ne na ten lvl ?http://s5.bitefight.cz/user/bite/135112

Dodatek

(Blair, 3. 7. 2009 16:26)

Taková zajímavost.Někde na fóru jsem našla velmi zajímavý text.
Psalo se tam,že i když se domnívá většina lidí o opaku,tak bitefight je komerční stránka.A uživatolé,které nemají VIP účet, jsou jen potravou pro platící...
Tak prosím o to, aby jsi to sem dopsal/a.